KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 6295292
nr 629 5292
Färgkrita
signerad L Curtat, -1916, hus, 18x24
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 mars 2010
kl 18:52:44
15/3 18:47:44
Lis Husberg (f. 1920)